Koupě, nebo prodej nemovitosti

Koupě nebo prodeji nemovitosti nemusí vždy přecházet hladký průběh. Jsme tu od toho, aby jsme využili naše nabyté know-how a ochránili vás, před všemi nástrahami.

Poptávka po právních službách

Spojte se s námi e-mailem nebo telefonicky a sdělte nám podrobnosti o vaší situaci. Jsme právnická kancelář využívající moderní technologie a poskytujeme právnické služby i na dálku. Není proto nutné nás fyzicky navštívit. V každém případě si ale zakládáme na osobním a individuálním přístupu, ať už nás kontaktujete jakkoliv.

Odsouhlasení ceny

Na ceně za poskytované služby se domlouváme předem a až po dohodě s klientem a odsouhlasení ceny začínáme s řešením.

Sesbírání potřebných podkladů

My víme, co je potřeba udělat, vy víte, kolik zaplatíte. Nyní je nutné sesbírat veškeré podklady, abychom k vaší i naší spokojenosti mohli situaci co nejrychleji a nejlépe vyřešit.

Právní poradenství

Po získání potřebných podkladů přistupujeme k právnímu poradenství.

Jak dlouho převod vlastnického práva trvá?

Samotný převod vlastnického práva na katastru trvá 21-30 dnů. Z našich zkušeností je však třeba počítat s pěti pracovními dny na nachystání kupní smlouvy, zhruba dalších pět dnů byste měli dát Vašim prodávajícím/kupujícím na to, aby smlouvu zkonzultovali se svým advokátem a pokud nemají kupující vlastní zdroje, je ještě měsíc potřeba počítat na úhradu kupní ceny v případě financování hypotékou.

Nevíte, do které oblasti patří váš problém?

Není problém, nechejte nám na sebe telefon a my vám do 24 hodin zavoláme zpátky.

Nebo nám můžete zavolat:

+420 212 247 232 pracovní dny 9–18 hod.
[email protected]