Jak bude naše spolupráce probíhat

Cesta k vaší spokojenosti

Poptávka po právních službách

Spojte se s námi e-mailem nebo telefonicky a sdělte nám podrobnosti o vaší situaci. Jsme advokátní kancelář využívající moderní technologie a poskytujeme právnické služby i na dálku. Není proto nutné nás fyzicky navštívit. V každém případě si ale zakládáme na osobním a individuálním přístupu, ať už nás kontaktujete jakkoliv.

Odsouhlasení ceny, uzavření smlouvy a úhrada zálohy

Na ceně za poskytované služby se vždy domlouváme předem a až po dohodě s klientem, odsouhlasení ceny, uzavření smlouvy o poskytování právních služeb a úhradě zálohy začínáme s řešením.

Ceník

Odměnu za poskytování právních služeb sjednáváme s klienty smluvně na základě vzájemné dohody. Výše odměny se odvíjí od typu řešené právní věci, odborné a časové náročnosti. Na základě povahy poskytované právní služby sjednáváme odměnu po dohodě s klientem následujícími způsoby:

Časová smluvní odměna

Při smluvní odměně časové platí klient advokátovi sjednanou odměnu podle počtu hodin právní služby. Naše obvyklá hodinová sazba je 3 000 – 4 900 Kč/hod.

Úkonová smluvní odměna

Úkonová odměna je určena počtem úkonů právní služby, které advokát v konkrétní věci učiní. Výše odměny za jeden právní úkon se určuje dohodou.

Pro představu uvádíme orientační ceny jednotlivých úkonů při standartním postupu:

  • Kompletní proces založení s.r.o. – cca 22 000 Kč včetně poplatků.
  • Kompletní proces převodu nemovitosti – cca 18 000 Kč včetně úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad.
  • Nesporný rozvod – cca 15 000 Kč.

Paušální smluvní odměna

Při paušální odměně se bavíme o sjednané pevné částce za poskytování právních služeb. Odměnu stanovujeme na opakující se časové období, většinou se jedná o paušální měsíční částku. Tato forma odměny je vhodná pro klienty s pravidelnou potřebou právních služeb. Tento typ smluvní odměny je nám velmi blízký, ale klientům samozřejmě poskytujeme i jednorázové právní služby.

Podílová smluvní odměna

Odměna je podílem z předmětu věci nebo z výsledku řízení.

Za poskytování právních služeb expresně nebo mimo obvyklé hodiny (9:00-17:30 pondělí až pátek) si účtujeme příplatek ve výši 50-100 %. Veškeré uvedené ceny jsou bez DPH.

Sesbírání potřebných podkladů

My víme, co je potřeba udělat, vy víte, kolik zaplatíte. Nyní je nutné sesbírat veškeré podklady, abychom k vaší i naší spokojenosti mohli situaci co nejrychleji a nejlépe vyřešit.

Právní poradenství

Po získání potřebných podkladů přistupujeme k právnímu poradenství.

Líbí se vám jak pracujeme?
Máte problém, se kterým potřebujete pomoci?

Podívejte se, s čím vším si umíme poradit

Prohlédnout specializace

Nevíte, do které oblasti patří váš problém?

Není problém, nechejte nám na sebe telefon a my vám do 24 hodin zavoláme zpátky.

Nebo nám můžete zavolat:

+420 212 247 232 pracovní dny 9–18 hod.
[email protected]