ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI S.R.O.

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI S.R.O.

Jak na založení společnosti s ručením omezeným
Začínáte-li podnikat, je třeba zvážit v jaké formě bude Vaše podnikání probíhat.

Rozhodnete-li se pro podnikání ve formě společnosti, zpravidla bývá nejvhodnější zvolit formu s.r.o. Hlavní výhodou je relativní nenáročnost na správu, oddělení osobního majetku od firemního a omezení odpovědnosti společníka při úhradě základního kapitálu.

Co budete zásadně potřebovat?

Je třeba rozmyslet název společnosti, umístnění sídla, jaký bude předmět podnikání a jaké výše bude základní kapitál. Dále bude třeba zajistit osobu jednatele společnosti.

Máte-li toto již rozmyšleno, či si nejste jisti detaily, a potřebujete pomoci s procesem založení. Neváhejte se na nás obrátit.

Nejnovější články na Váš e-mail

Budeme Vám zasílat upozornění na naše nové články.
Dozvíte se o nich jako první!

„ODKLAD“ (NEJEN) NÁJEMNÉHO ZA PROSTORY SLOUŽÍCÍ PODNIKANÍ
Nedávno jsme napsali článek týkající se nájemného prostor sloužících podnikání, které byly dotčeny výskytem nové...
COVID-19 A OCHRANA ZAMĚSTNANOSTI
Všichni, zaměstnanci, zaměstnavatelé, podnikatelé či osoby samostatně výdělečně činné, se nyní potýkáme s problémem způsobeným...
COVID-19 A NÁJEMNÉ PODNIKATELKÝCH PROSTOR
Opatření spojená s výskytem onemocnění COVID-19 způsobeným novým typem koronaviru postihla velkou většinu podnikatelů. Podnikatelé...

Proč zvolit právě nás

Právo efektivně propojujeme s dalšími obory pro vybraná odvětví trhu. Díky pečlivě sestavenému týmu specialistů a moderním technologiím vám poskytneme službu, s níž budete spokojeni nejen díky dosaženým výsledkům, ale také díky společné cestě. Získejte partnera pro svůj byznys.

Chcete pomoci?

Stručně nám napište, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se vám.